Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Geldim Gittim Ben Seni Öldüm

    75 dakika
    • Yetişkin Oyunu

    Geldim Gittim Ben Seni Öldüm

    Yaş: +16 Yaş ve üzeri

    9okuz kendi kendisinin şamanı olarak denize girdi. Yumurtaları çatlattı, geçmişin toprağını eşeledi, geçmişin karanlığına daldı. Gökyüzüne çıkıp yıldızlarla hemhal oldu. İnsanı bulma ve anlama yolculuğunda sadece yola çıkmadı aynı zamanda dağa çıktı, köklere indi. Hayvanlarıyla konuşup. mitolojik kadın karakterlerin vücudu ve sesi oldu. Şaman geleneğinin öğretisiyle, dansla ve müzikle aşka ve tufana geldi gitti. Dansla ve müzikle tekrar tekrar doğdu ve öldü. Oyunumuzda Anadolu'nun iki güzel türküsü ''Üç Kız Bir Ana'' ve ''Allı Turna'' türküleriyle 9okuzca şarkılarla beraber Shakespeare'in 66.Sone'si vals şeklinde söylenmektedir. Finalde, final şarkısı genç yetenek Yüşa Taşkın'ın sözü müziği kendisine ait şarkısıyla final yapılır. Bütün şarkılar canlı söylenir.

    9okuz'un kendi yorumuyla mitolojik kadın karakterleri:
    Demeter/kayıp
    Venüs/yaşamın kaynağı
    İştar/ilk aşk
    Medusa/kara mizah
    Artemis/savaşçı
    Hekate/ölüm cadısı
    Tek vücutta buluşuyor.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü