Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Geri Dönüşüm Muhteşem Olacak

    • Çocuk Oyunu

    Geri Dönüşüm Muhteşem Olacak

    Hilal, zeki  ve bir o kadarda dağınık çocuktur. Öğretmeni ona çevre kirliliği ve doğa bilincini anlatan proje ödevi olarak verir.  Araştırma yapmaya başlayan hilal bu sırada çevreyi kirletmeye  başlar ve konuyu önemsemeden  defterini  gereksiz yetersiz bilgilerle doldurur, bitirir çöp dolu odasında bilgisayar oyunu oynamaya başlar.  Bu duruma çok memnun olan bay çöp Hilal’in çevresini daha da kirletmesi için kandırır. Durumu fark eden Doğa ana, Geri dönüşüm prensini aramaya başlar bulamaz.  Geri dönüşüm prensini Bay çöp kaçırmıştır. Doğa ananın artık Hilal’e ihtiyacı vardır.  Bay çöp’ün Hilal’i kadırdığını anlatıp Geri dönüşüm prensini kurtarması için ikna etmeye çalışır.  Geri Dönüşüm Prensi kurtarılacak mı?   Dünya Çöp olmaktan kurtarılacak mı ? Hepsinin cevabı oyunumuzda

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü