Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gıdıklamalar-İnteraktif Komedi

    120 dakika
    • Komedi

    Gıdıklamalar-İnteraktif Komedi

    Yaş Sınırı : 18+

    Süre : 2 Saat, 2 Perde

    GIDIKLAMALAR

    Bir doğaçlama tiyatro fenomeni ve  aylardır kapalı gişe giden bir performans! Sekiz oyuncu ve oyunu yöneten seyirci! Mekan, duygu, hikaye, karakterler…hepsi o anda seyirci tarafından berlirleniyor.

    Her an değişebiliyor…İzleyenleri hayatın olağan akışından koparan aslında iki saat, ama gerçekte iki dakika gibi geçen dinamik bir performans.

    Yöneten : Kemal Öztürk

    Yönetmen Yardımcısı : Asmin Öküç

    Oyuncular : Asmin Öküç, Büşra Akın, Selin Çobanoğlu, Hazal Biçer, Utku Palta, Ali Gülen, Enes Burak Kılıç, Kemal Öztürk

    Müzik : Şahmurat Erel Çapacı

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü