Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gizem Başbuğa ile Çocuklara Masallar - Koca Nine ile Leylek

    • Çocuk Oyunu

    Gizem Başbuğa ile Çocuklara Masallar - Koca Nine ile Leylek

    Yaş Sınırı : 3 yaş ve üzeri için uygundur.

    Aldı buğday çuvalını düştü yola, az gitti uz gitti dere tepe düz gitti. Yoruldu koca nine oturdu bir ağacın altına. Uyudu uyumasına ama uyandığında bir de ne görsün değirmene götüreceği buğday çuvalı yok. Bir sağa baktı bir sola baktı bir de ne görsün ağacın tepesinde bir leylek çuvalı didikliyor... Peki ya sonra ne oldu? Gelin devamını birlikte dinleyelim.

     

    ***Panda Sahne etkinliklerinde ücret iadesi yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü