Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Godot Bize Gelmez.

    50 dakika
    • Tiyatro

    Godot Bize Gelmez

    1 perde / 50 dakika
    “Godot’nun işlevinin, kendisine bağımlı olanları bilinçsiz bırakmak olduğu görülür “

    Çağdaş karşı-drama örneklerinden olan ‘Godot’yu Beklerken’ oyun metni, Çağdaş karşı- Karagöz oyun metinleri için bir ’çıkış yolu’ olur umuduyla tekrar yazıldı/yorumlandı/ uyarlandı  ve hayal perdesine kondu. Öteki Tiyatro ve Karagöz Sanat Atölyesi ortak yapımı.‘Godot Bize Gelmez’ oyunu, Öteki Tiyatro’nun 1998 yılında kuruluşundan sonra Ankara merkezli gerçekleştirdiği Azizname, Akıllı Daha Daha Akıllı, Savaşa Hoş Geldiniz, Çıkışyokland Cumhuriyeti, Maymun Oswald, Belgelerle Kurtuluş Savaşı, Hesap Lütfen, Korkuyu Beklerken ve son olarak 2010 tarihli Hamlet Forever oyunu ile verilen zorunlu ara sonrası ilk oyunu.
    2005 senesinden bu yana Karagöz sanatı ile ilgilenen ve farklı oyunları perdesine taşıyan  Karagöz Sanat Atölyesi, bu yapımın performans kısmını yüklendi. Yetişkin seyirciyi Karagöz  perdesine tekrar alıştırmak için 2017 senesinden bu yana “Karagöz Aranıyor – Işkırlak” oyununu sahneleyen ekibin ise ikinci yetişkin Karagöz oyunu olma özelliğini taşıyor Godot Bize Gelmez. 

    Beckett ‘Godot’yu Beklerken’ oyunundan uyarlayan yazar/yönetmen: Murat Karahüseyinoğlu
    Oynatıcı- Karagözcü: Hüseyin Dilan
    Yardımcı / Yardak: Eray Sel
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü