Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gök Nineye Konuk Geldi

    30 dakika
    • Çocuk Oyunu
    • Gölge Kukla Oyunu

    Gök Nineye Konuk Geldi

    Gümüş Yıldız, herkesin ilgisini çekmeye çalışan ve bundan dolayı sürekli komik durumlara düşen bir genç yıldız’dır.
    Bir gün, Göknine yıldızlara başka bir evrenden Kuyruklu Yıldız’ın yaklaştığını ve onlara konuk olacağını söyler. Gümüş Yıldız onu çok merak eder ve tanışmak ister. Kuyruklu Yıldız gelir, diğer yıldızlarla oyunlar oynar, onlara yeni oyunlar öğretir ve herkesi çok mutlu eder.
    O arada Aydede’yi görüp hayran kalan Kuyruklu Yıldız onunla da tanışır ve birlikte eğlenceli vakit geçirirler, ancak Aydede’nin birden ortadan kaybolması Kuyruklu Yıldız’ı meraklandırır.
    Bu sırada ortaya çıkan Gümüş Yıldız, Kuyruklu Yıldız’ın bu merakından faydalanmak ister ve kuyruğundan bir parça karşılığında Kuyruklu Yıldız’ın Aydede ile buluşmasına yardımcı olacağını söyler. Gümüş Yıldız’ın bu isteğini kabul eden Kuyruklu Yıldız’ın ise bilmediği bir gerçek vardır.                                                                    

    OYNAYANLAR : Marina Yüce, Şirin Ceylan Öze

    ÖYKÜ : Ahmet Önel
    UYARLAYAN : Haluk Yüce                                                                                               
    KUKLA TASARIM : Haluk Yüce                                     
    MÜZİK : Nedim Yıldız
    YÖNETEN : Haluk Yüce      

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü