Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Görkemli Görkem'in Uğursuz Hikayesi

    100 dakika
    • Gerilim

    Görkemli Görkem'in Uğursuz Hikayesi

    Yaş Sınırı: 16+

    “Bundan çok uzun bir zaman önce, buradan çok uzak bir diyarda… Yaman bir kuraklığın rengi olan her şeyi soldurduğu uzun bir mevsimde…Rengarenk bir çocuk yaşarmış…Görkem…”

    Gerçekte kim olduğunu bulmaya çalışan bir gencin hikâyesi… Günlerden bir gün Görkem hiçbir şeyin aslında göründüğü gibi olmadığını fark eder. Kendisinin bile… Ve tarihin en ünlü sorularından birinin peşinde, kendine doğru uzun bir yola çıkar. Ne var ki, “Kimim ben?” sorusu Görkem’i her seferinde daha da tekinsiz bir labirente sürükler. Hükümdarlar, canavarlar, yol arkadaşları, kehanetler, zindanda bekleyen kadınlar ve daha nicesiyle uzun, karanlık ve karmaşık yollara çıkan bu labirent, Görkem’e yeni yanıtlar sunmak konusunda son derece cömerttir.
    Fakat kuşkusuz hayat sürprizlerle doludur…
    Sizleri yeni oyunumuz “Görkemli Görkem’in Uğursuz Hikâyesi”nin kanlı canlı, fenalar fenası dünyasına çağırıyoruz! Buluşacağımız günü seksen gözle bekliyoruz…
    “Ağlayan Nar ile Gülen Ayva”, "İğci Baba" ve “Seksen Göz” adlı halk masallarından esinle yazılmıştır.

    Yöneten: Ceren Özcan
    Yazan/Oynayan: Semih Ali Aksoy
    Müzik/Oynayan: Uygar Erkuş
    Işık ve Teknik: Ziya Can
    Oyun İçi Çizimler/Broşür Tasarım: Ayşe Dinçer

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü