Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım - Ankara Tiyatro Festivali

    • Komedi

    Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım - Ankara Tiyatro Festivali

    Grup Adı: Ankara Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları

    Oyunun Türü: Komedi

    Perde: İki Perde

    Ankara Büyükşehir Belediyesi katkılarıyla ÜCRETSİZ

    Türk Tiyatrosu’nun en önemli yazarlarından Haldun Taner’in kaleme aldığı “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” aynı gün doğan Vicdani ve Efruz’un, 31 Mart Olayı’ndan 1960’lara uzanan hikayesini  anlatır.  Vicdani ne kadar dürüst, iyi niyetli ve vatanseverse, Efruz da o kadar yalancı, çıkarını bütün değerlerin üstünde tutan kurnaz biridir. Efruz, çocukluk arkadaşı Vicdani’nin tertemiz duygularını menfaatleri uğruna kullanmaktan çekinmez. Vicdaniler olmasaydı Efruzlar kendilerini nasıl var ederdi zaten…

    Birbirinden tamamen farklı Efruz ve Vicdani’nin on yıllara yayılan serüveninde; ezen ezilen ilişkisi, dönem değişse de yaşanılan sorunların değişmezliğine vurgu yapan “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” yenilikçi mizah anlayışıyla düne, bugüne, yarına ışık tutmaya devam ediyor.

    Yazar- Yönetmen: Haldun Taner- Erdal Ozan Metin

    Oyuncular: Şahan Efe Küçük, Doğuşcan Apel, Azer Can Okutan, Ali Sağ, Didem Uzel Gerçek,Fatih Yücel, Fatma Öztekin, Gamze Karababa, Gülay Çetin, Hakan Özgenç, Hasan Erten, Korhan Enis Yavuz, Mehtap Maman Çöklü, Celal Murat Usanmaz, Nergiz Zaimi, Özge Aydın, Özlem İkiler, Serkan Kaya, Serkan Yaşar, Şevket Çetin

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü