Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Gulyabani

    • Tiyatro

    Gulyabani

    Etkinlik için 3 al 2 öde hediye bilet kampanyası mevcuttur. Kampanya sadece 26 Ağustos tarihli etkinlikte geçerlidir.

    Bilgi : 0-8 Yaş Ücretsiz katılım sağlayabilecektir.

    Bir konağa hizmetçi olarak işe alınan muhsine kendisini konakta yaşanan garip olayların ortasında bulur. Konağın sahibini delirtmek ve mallarına el koymak isteyen uyanıkların hesaba katmadığı şey çiftlik uşaklarından Hasan'ın her şeyden haberinin olmasıdır.Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın unutulmaz eseri Gulyabani farklı bir bakış açısı ile sahnede!

    Yöneten 
    Aytekin Kobat 

    Yön.yrd.
    Gülay Vural 

    Reji Asistanı 
    Fuat Boran

    Ses -ışık -Teknik 
    Ferhat Kızıloğlu


    Kostüm
    Gülay Vural 
    Afiş Tasarım 
    Betül Erenoğlu 
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü