Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Güle Güle

    70 dakika
    • Komedi

    Güle Güle

    Yaş Sınırı: 13+

    Güle Güle kabare ile günlük baskılar, hayatımızdaki gelişmeler ve hiç değişmeyen olay döngülerinizin biraz komik belki kurmaca ama fazlasıyla hayattan olduğu oyunda kendi hayatımızdan noktalar bulacağız.

    Yapım:Tiyatro İzmir
    Yönetenler: Mert Yaran, Oğulcan Dinç, Fulya Gülşen
    Ses Ve Işık: İzzet Yaran
    Dekor: Mert Yaran
    Afiş Tasarım: Fulya Gülşen
    Oyuncular:
    Ahmet Güven
    Bedriye Karlıoğlu
    Dilara Yardımcı
    Gamze Gedik
    Kubilay Şahinkaya
    Mert Bilen
    Mustafa Mert Bendaz
    Sibel Kılıç
    Tuçe Davran
    Ferhat Mete
    Mert Yaran

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü