Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Güneşten Yakıcı Yıldızlardan Parlak

    • Dans Tiyatrosu

    Güneşten Yakıcı Yıldızlardan Parlak

    Henry Charles Bukowski’nin beş eserini Freddie Mercury'i ve Jack Kerouac'i dünyada ilk kez tiyatro oyununa uyarlayan Mert Tokatlı’dan Freddie Mercury oyununun on bir sahnesiyle tiyatro 46 olarak sizlerleyiz. Oyunun tamamı değildir performans versiyondur. Oyunun 11 sahnesinden oluşmaktadır. Underground ve beat generationin ruhunu sizlerle buluşturmaya devam edeceğiz. Freddie Mercury performans versiyona hepinizi bekliyoruz.

    Bu on bir sahnesinde Freddie Mercury ile Mary Austin’in ölümsüz aşkına tanıklık edeceksiniz.

    “Bu simülasyon da sizi mutlu etmek için geldik”

    Tiyatro 46 Genel Sanat Yönetmeni: Mert Tokatlı

    Oyuncular

    Freddie Mercury: Mert Tokatlı

    Mary Austin: Bahar Çınar

    Yazan ve Yöneten: Mert Tokatlı

    - Gösteri esnasında kayıt yapılması veya canlı yayın yapılması yasaktır.

    - Organizasyon firması etkinlik için uygun görmediği kişileri, etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü