Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Hacıvat Karagözünü Arıyor

    Sabancı Kültür Sitesi İnönü Mah. Buhara Bulvarı No:252 Yeşilyurt / MALATYA 5 Mart 2023 Pazar
    • Çocuk Oyunu

    Hacıvat Karagözünü Arıyor

    Yaş sınırı : 2+

    Bilgi: Bu etkinlik S Yapım tarafından sadece bilet satışlarının sağlanması adına açılmıştır. S Yapım'a ait düzenlenen bir etkinlik değildir.

    Hacivat yıllardır kadim dostu olan Karagözü kaybediyor. Arıyor tarıyor bulamıyor.Ve karşısına çıkan karakterlerle konuşup Karagözü soruyor. Ve aralarında geçen diyaloglarla dostunu bulup seviniyor. 
    Burada arkadaşlığın,dostluğun güzel birşey olduğunu ve Karagözün bilmediği okuma yazmayı,diş temizliğini,yemek adabını da Karagöze çocuklarla birlikte ögreteceğiz.
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Malatya - Malatya Sabancı Kültür Merkezi Tiyatro Salonu

    Bilgi: Bu etkinlik S Yapım tarafından sadece bilet satışlarının sağlanması adına açılmıştır. S Yapım'a ait düzenlenen bir etkinlik değildir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Hacıvat Karagözünü Arıyor Biletleri ve Fiyatları

    MalatyaHacıvat Karagözünü Arıyor Malatya Biletleri

    30,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü