Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Hadi Poyrazoğlu - Kukla Kumpanyası

    Ankara - Ankara Resim Heykel Müzesi Türk Ocağı Salonu 12 Haziran 2022 Pazar
    35 dakika
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Hadi Poyrazoğlu - Kukla Kumpanyası ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Varyete kukla tarzındaki oyunumuzla eğlenceye hazır mısınız? Oyun Laz, Seymen, Aşuk ile Maşuk gibi birçok geleneksel kültürü barındırırken aynı zamanda sahnede Barış Manço gibi önemli isimleri de görmekteyiz. Geleneksel ve modern kuklalarla hep birlikte dans edeceğiz.

    Yönetmen: Umut Şafak POYRAZ

    Kukla Yapım: Umut Şafak POYRAZ – Can İbrahim ATLIĞ

    Kukla Oynatım: Can İbrahim ATLIĞ

    Kondüvit: Mehmet GÖRE

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Resim Heykel Müzesi Türk Ocağı Salonu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü