Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Haki Giyen Adamlar

    60 dakika
    • Tiyatro

    Haki Giyen Adamlar

    Yaş Sınırı: 13+

    Herkesin bir Çanakkale hikayesi vardır, ordan burdan duyduğu...

    Biraz daha bilen, Haki Giyen Adamları hatırlar. Dedelerimizi...
    “Elde yok, avuçta yok. Bir canım var beyim, o da vatanıma feda olsun!” diyen dedelerimiz.

    Ve askeri dehasıyla savaşın kaderini değiştiren Anafartalar Kahramanı Mustafa Kemal... Anadolu’daki İstiklâl ateşini Çanakkale’den tutuşturan kahraman.

    Ve binlerce Mehmet, Mustafa, Salih, Yusuf, Nazmi, Abdullah, Cevat...

    Çanakkale’de, ayak tabanları yara içinde, cephesine sedyeyle gitmeye çalışan Balkan Gazisi Hüseyin Çavuştan; günlerdir yarı aç olmasına rağmen, karşılaştığı Avustralyalı askere ne kadar iyi yemek yediğini anlatan Sefer Onbaşıya; yüzlerce askeri şehit olmasına rağmen, düşmana “Tek Bir Kayıp Yok” diye pankart yazıp gösteren subaya kadar...

    Haki Giyen Adamlar, O’nların hikayesi.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü