Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Hansel ile Gretel

    65 dakika
    • Çocuk Oyunu
    • Çocuk Müzikali

    Hansel ile Gretel

    Yaş: 3 Yaştan İtibaren

    Geçimini odunculukla sağlayan küçük bir kulübede yaşayan bir aile varmış. Oduncu baba her gün ormana gider,satmak için odun toplarmış. Tek başına hem iş hem de çocuklar ile baş edemeyen baba, bir kaç yıl sonra Marta isimli bir kadın ile evlenmiş. Fakat Marta çok huysuz bir kadınmış her gün işten eve yorgun argın gelen babaya "yağ yok, un yok, tuz yok ve ben bu çocuklardan bıktım" diye şikayet edermiş. Çocukları artık ormana bırakmayı teklif eden Marta bakalım babayı ikna edebilecek mi? Hansel ve Greteli ne gibi maceralar bekliyor? Müzikal çocuk tiyatromuz 2 perde olup 3 yaş ve üzeri tüm çocuklarımız için uygundur.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü