Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Şinagava Maymunu - Haruki Murakami

    • Tiyatro

    Şinagava Maymunu

    Dünyaca ünlü yazar Haruki MURAKAMİ’nin yazdığı Şinagava Maynunu eserini oyunlaştırıp tiyatro büyüsü ile gizemli bir dünyaya seyirciyi sürükleyecek bir oyun. Hırslar, kıskançlıklar ve arzularla dolu insanlık yapısı bir gün elbette açığa çıkaracak gerçekleri. Adını unutmuş bir kadının hikâyesinin altında neler yatmış olabilir ki? Katman katman derinlikleri olan bir insan ruhu, saklanma yetisini her zaman iyi kullanamaz. Açığa çıktı mı gizemler, arınma başlar. Şinagava Maynunu adlı oyunda bütün bu gizemler tek tek ele alınarak kalın sis perdelerini ardı ardına kalktığına şahit olacak seyirci. İyi seyirler.

    Uyarlayan: Azin Mokhtari
    Yöneten: Omid Darvishi 
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü