Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Hayvan Çiftliği'

    • Tiyatro

    Hayvan Çiftliği

    Yaş Sınırı : 12 Yaş ve üzeri için uygundur.

    Oyunda SSCB'nin kuruluşundan itibaren Stalin döneminde gerçekleşen önemli olaylar, bir hayvan çiftliğinde geçen olaylar şeklinde yergisel bir dille anlatılmaktadır. Acımasız bir çiftlik sahibinin emrinde köle gibi yaşamaya çalışan çiftlik hayvanları birleşerek isyan eder. Ancak yeni gelişen düzen amacından sapacaktır.

    Yazan : George Orwell
    Yöneten : Aytekin Kobat
    Yönetmen Yardımcısı : Fuat Boran 
    Oyuncular  
    Berk Ar, İbrahim Akçay,  Yiğitcan Zararsız , Berkay Ateş, Hatice Bozlak,  Samet Enver Gürsel,  Seda Demir, Hasan Berk Duran , Fırat Meriç Kızıloğlu, Volkan Özbay , Elif Çırpıcı, Asmin Kavak, Aybars Ahmet Ataş, Hüseyin Dokuzer,Nisa Nur Yılmaz,Ecem Leblebici,Merve Özgül,Eylül Mis
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü