Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Heidi.

    12 Şubat Pazar - 04 Mart 2023 Cumartesi
    • Çocuk Oyunu

    Heidi

    Süre: 50 Dk.

    Yaş Sınırı: 3-9 yaş arası

    Heidi dedesi Alp dede ile dağlarda mutlu bir hayat yaşamaktadır. En yakın arkadaşı Peter ile güzel günler geçirmektedir. Günlerden birgün Clara’nın teyzesinden bir mektup gelir. Mektupta Heidi’nin Claranın yanına arkadaş olarak gelmesini ve Claranın iyileşmesi için Heidi’ye ihtiyaçları olduğu yazmaktadır. Heidi ise hiç vakit kaybetmeksizin Clara’nın yanına gider. Dönüşte de Clara’yı yanına alıp dedesinin yanına döner. Peter ile birlikte Clara’nın iyileşmesine yardımcı olurlar.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi
    İstanbul Anadolu - Caddebostan Kültür Merkezi A Salonu
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Barış Manço Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz. 
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Heidi. Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluHeidi. İstanbul Anadolu Biletleri

    109,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresCaddebostan Kültür Merkezi A Salonu
    109,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    109,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    109,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü