Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Hema Hema Jin Elîzabeth

    Dicle kent Bulvarı Velat Yapı 10, 21070 Kayapınar/Diyarbakır 17 Şubat Cuma - 25 Şubat 2023 Cumartesi
    • Tiyatro

    Hema Hema Jin Elîzabeth   

    Yaş Sınırı: 7+

    Elizabeth oyunu; vicdan, cesaret, aşk gibi duygu yoğunluğundaki bir kadının iktidar, hırs, ihanet gibi eril yaratımın baskısı ve sarmalıyla özde trajik olsa da biçimde komik duruma düştüğü anlatılıyor. yönetmenliğini Berfin Emektar üstlenirken, Elvan koçer, Perinaz Delazi, Yavuz Akkuzu, Özcan Ateş, Sena Özbey ve Özkan Şeker projede oyuncu olarak yer alıyor.

    ** Oyun dili Kürtçe'dir.

     

    Grup:  Amed Şehir Tiyatrosu (Diyarbakır)

    Yazan: Dario Fo

    Yöneten: Berfin Emektar

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Diyarbakır - Amed Şehir Tiyatrosu Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Hema Hema Jin Elîzabeth Biletleri ve Fiyatları

    DiyarbakırHema Hema Jin Elîzabeth Diyarbakır Biletleri

    AdresAmed Şehir Tiyatrosu Sahnesi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAmed Şehir Tiyatrosu Sahnesi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAmed Şehir Tiyatrosu Sahnesi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü