Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    İçeride Polis Var!

    İçeride Polis Var!

    70 dakika
    • Polisiye

    İçeride Polis Var!

    Yaş Sınırı: 13+

    Şehit bir dede, oğluna kendi hayatını vasiyet bırakan bir baba, karmaşık bir anne, ödediği vergilerle intihar eden bir sevgili ve yaşamayı beceremeyen bir kız kardeşin etrafında geçmişini bir trafik kazası tutanağı gibi elinde taşıyan bir polis… “O iş öyle değil” diyen, kolayca söylenebileni söylemeyen, zorla verdirilen sözlerin, gerçeklerin ve mecburiyetlerin peşinde, kendinden başka anlama gelmeyen bir adam…

    Kavrayamadığı şeyler hakkında söz sahibi olan insanların, gerçekler ve mecburiyetlerin arasına sızan tercihlerin, kaderin dönme anlarının, yer çekiminin tadına varanların, önemsenmeyen hâllerin, geçirilen cinnetlerin, yetişilen ihbarların, yetişilemeyen intiharların, açılmaz sanılan telefonların, sorgu odalarının, amaların arasında şehit torunu, düz yetim, daha karmaşık bir öksüz ve polis memurunun içler açısı değil, hüzünlü değil, akılalmaz değil olağan hikâyesini sunuyoruz sizlere.

    Erdal Ozan Metin’in yazıp yönettiği eser, her şey olup bittikten sonra geriye dönüp düşünen, her anı yeniden yaşayan, ayrıntıların peşine düşen ve her şeye sıfırdan başlayan bir adamın hikâyesini anlatıyor. İçerde Polis Var, son bulan hayatların bir adamın kırılma anlarıyla kesiştiği bir oyun ve bol ünlemli bir hikâye. Bir polisin, üniformasının, derisinin ve mezarının altında kalanların anlatıldığı, gerçek bir hikâye. Hayır yaşanmadı, ancak yaşansaydı kimse şaşırmazdı.

    Yapım: Krom Sanat

    Yazan ve Yöneten: Erdal Ozan Metin

    Oyuncu: Kadir Anıl Adıgüzel

    Müzik: İlke Ulaş Kuvanç

    Ses Tasarım: Uğur İlvan

    Dekor Tasarım: Emre Satı

    Kostüm Tasarım: Gökçe Şener

    Işık Tasarım: Mahir Köksal

    Afiş Tasarım: Yakup Akdemir

    Sahne Amiri: Arzu Gökbaş

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu