Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İd-Ego ve Süper Kahraman

    Ankara - Aralık Sahne 26 Mayıs 2022 Perşembe
    • Tiyatro

    İd-Ego ve Süper  Kahraman

    Erkek gerçekten rahat, egemen ve özgür müdür, yoksa köşeli, zorba ve çıkışı olmayan bir dünyaya mı hapsolmuştur? Erkek olmak bir üstünlük müdür?
    Yazar Zeynep Kaçar'ın tek kişi üzerinden kurguladığı bu metin; ilk defa üç oyunculu bir reji ile, Tiyatro Turnusol bünyesinde seyirci karşısına çıkıyor ve günümüzde hala etkileri devam eden ataerkil kalıpların, birbirinden farklı fakat birbirinden bağımsız olmayan bireylerden, koca bir topluma nasıl yansıdığına dikkat çekiyor.
     

    Yazar: Zeynep Kaçar
    Yönetmen: Arda Öztürk
    Oyuncular: Uğurcan Çankaya, Tolga ILIK, Yüşa Taşkın
    Reji Asistanı: Gürcan Dağdelen
    Proje Danışmanları: Metin Balay, Fakiye Özsoysal
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Aralık Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü