-

İki Bekar,

120 dakika
  • Tiyatro

İki Bekar

Yer: Yakın Doğu Üniversitesi Akkm
Tarih: 30 Kasım 2019 Cumartesi
Saat: 19:00
Süre: 120 Dakika

Doğancı Kalkındırma Derneği’nin  düzenlediği Emre Kınay ve Evrim Alasya’nın rol aldığı "İki Bekar" tiyatro oyunu, izleyicisi ile buluşuyor.
"Arkadaşlarının çöpçatanlığıyla düğün davetinde aynı masaya oturunca başlıyor Anette olan Shanette ile Jack'in komik hikayesi...
Shanette adım adım izliyor Jack'i..Jack, ilişkiden, bağlanmaktan, terkedilmekten, aldatılmaktan ve soyulmaktan korkuyor. En çok da deli olduğu kadar çatlak Shanette'ten korkuyor. Ama Shanette kararlı ve ısrarcı... Vazgeçmeye hiç niyeti yok.
Duru Tiyatro'nun 10. yılında Amerikan Tiyatrosu'nun en ünlü komedi yazarlarından Sam Bobrick'in yazdığı oyunu Emre Kınay sahneye koyuyor.
Emre Kınay JackFisher'ı; Evrim Alasya pırıl pırıl enerjisiyle ShanetteMillburn'u canlandırıyor. Oyunun müziklerini Gökhan Türkmen, Gökhan Tepe, Keremcem gibi daha birçok popüler sanatçıya besteler veren oyuna özel bir titizlikle Serdar Aslan besteledi.
Duru Tiyatro'nun yeni kurulan orkestrası Durucazzz'ın canlı performans müzikleriyle müzikal tadında bir oyunla eğlenceli kahkahalı 2 saat sizi bekliyor. Geç kalmadan yerlerinizi hemen ayırtın. Bizden söylemesi..."

 

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Tiyatro Konser Opera&Bale Tümü