Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İki Bekar /Duru Tiyatro

    • GAU 7. Tiyatro Günleri

     İki Bekar /Duru Tiyatro

    "Jack:
    Deli gibiyim ama deli değilim beni deli eden erkekler aslında!
    Adım adım peşimde bu kadın!
    Nereye gitsem kurtulamadım!
    Bana kadınları anlayan tek bir adam bulun dişimi kırayım...
    Anette:
    Ama ben Jack'ten daha... Yani gerçekten daha çok kimseye böyle aşık olmadım..."
    Duru Tiyatro'nun hazırladığı bir diğer oyun ise provaları halen devam eden İki Bekar. Amerikalı oyun/televizyon/şarkı sözü yazarı Sam Bobrick'in yazdığı Two Single People adlı oyundan uyarlanan İki Bekar'ın çevirisi Ekin Tunçay Turan tarafından yapılmış. Emre Kınay, İki Bekar'da sahneyi Güneşin Kızları dizisindeki rol arkadaşı Evrim Alasya ile paylaşacak. Kafadan çatlak bir kadının takibe aldığı adamı bıktırana kadar kovalamasını anlatan oyunda olaylar bir yemek davetinde, bir restoranda, bir stadyumda, bir kıyafet balosunda ve bir kafede gerçekleşir. Kadın kovalamacadan vazgeçtiğinde adam ona ihtiyacı olduğunu anlayacaktır!
     

    Evrım Alasya
    Emre Kınay
    (Duru Tiyatro)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü