-

İkizim

İstanbul - Ataşehir Mavi Uçurtma Tiyatrosu - Mu Sahne 1 ve salon daha 23 Ocak Pazar - 26 Şubat 2022 Cumartesi
  • Tiyatro
  • Yetişkin Oyunu

İkizim

Rıza Mafya babasıdır, arkadaşı berkaydan kendisine bir konuda yardım etmesini ister, Sitki ise bir kuryedir,  kargo getirdiği bu evde mafya babasının isteği ile, bir telefon uygulaması konusunda, yardım etmek için kalır. Uygulama calistirildijtan sonra olan olur, Rıza teknolojinin  zararları ile karşılasmistir, aynı eve Rizanin eşi  ve hasmı olan Diğer Rıza da gelince, içinden çıkılmaz bir durum oluşur.Herseyin Suçlusu Sıtkı muamelesi gören Sıtki artık isyanlardadir..iki perdelik yetişkin komedisi olan İKİZİM Seyircisine bir yandan teknolojiyi sorgulatirken, bir yandan eglendirtmektedir

Sıtkı: Ramazan KARAKAŞ
Rıza: Barış KARAKAŞ
Diğer RIZA: Erol AYDIN
Şaziye: Kurtuluş AVŞAR GÜLER
Fatma: Maka Çetin 
Serpil: Emine ÖZDEMİR 
Berkay (yapay zeka): Salih KARAKAŞ 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
İstanbul Anadolu - Ataşehir Mavi Uçurtma Tiyatrosu - Mu Sahne
İstanbul Avrupa - Bahçelievler Kültür Merkezi Yayla Sahnesi

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü