Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İnanna/İştar’ın Son Dansı – Serhat Kural

    • Dram

    İnanna/İştar'ın Son Dansı

    Yaklaşık sekiz aylık fiziksel, fikirsel ve hareket araştırmaları sonucunda ortaya çıkan eserin, dünyada her geçen gün farkındalığı artan cins bilinci üzerinde durarak araştırıldı. Dansçının iç dünyası ile paralel araştırılan projenin metnini de dansçının varoluşu ve ifadeleri üzerinde kuruldu. Gelinen noktada geçmiş ile bugünü buluşturan bir kadın projesi olarak sahneye adapte edildi. Koreografın içinden geçtiği yas sürecinin bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır.
    Bu eseri annesine atfetmektedir...
    Koreografi: Serhat Kural
    Dansçı: Destan Taşdan
    Müzik : Ümit Uçar
    Işık : Utku Kara

    ________________________________________________

    Ürkek , sevimli, anaç ve kutsallığıyla hem doğaya hem de bana kucak açtı.
    Bir ceylanın sesi yaşadığım toplumun sesi ve trajedisi oldu benliğimde.
    Oyun oynarken ve ağıt yakarken kalbimde taşıdığım sesin gölgesiydim.
    Oyun oynandı ve bitti.
    Koreografi: Serhat Kural
    Dansçılar: Destan Taşdan , Serhat KuralMüzik: Ümit Uçar
    Işık : Utku Kara
    ____________________________________________________
    İskemle
    Türkiye’nin uluslararası alanda en iyi dansçı ve koreograflarından biri olan Zeynep Tanbay kendisi için yarattığı soloyu Serhat Kural’ın bedenine yeniden adapte etmiştir.
    Koreografi: Zeynep Tanbay
    Dansçı: Serhat Kural
    Müzik: Madredeus/O Pastor

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü