Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İnsanı Yaşatan Umuttur

    55 dakika
    • Tiyatro
    • Yetişkin Oyunu

    İnsanı Yaşatan Umuttur

    Bilgi : 18 yaş üstü seyirciler için uygundur. (+18)

    Tek Perde: 55 Dk.

    İnsan, her daim bir çatışma içindedir. En büyük çatışması ise yaşamla olandır. İyi ve kötü, çirkin ve güzel, doğru ve yanlış... Yaşam, tüm bu zıtlıkları içinde barındırır. Bu yüzden insan, aydınlık ve karanlık olanın iki farklı yüzünü de taşır ruhunda... Figen ve Umut'un hikâyesi de bundan ibaret.

    “Ertesi güne uyanmak için bir nedeni olmalı insanın. Hem de sağlam bir nedeni! Nefes almak için bile bir nedeni olmalı… Her sabah yataktan kalkmak için sağlam bir nedenin var mı?”

    Yazan -Yöneten : Irmak Saçkesen

    Işık - Ses : Murat Menteş

    Oyuncular :  Cansu Belinay İpek, Irmak Saçkesen

     

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü