Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    İnteraktif Talkshow

    İnteraktif Talkshow

    Meşrutiyet, Konur Sok. No:26, 06420 Çankaya/Ankara 22 Haziran 2023 Perşembe
    • Talk Show

    İnteraktif Talkshow

    Yaş Sınırı: 16+

    Lafazans Stand up ekibinden Ali Arıkan ve Gökhan Öz, yeni interaktif talkshowlarını Altı Üstü Bar Sahnesinde sunuyorlar. Bu talkshowlarda, keyifli sohbetler gerçekleştirerek, izleyicilerin de katılımı ile eğlenceli anlar yaşanıyor. Ayrıca, stand up gösterileri ile de izleyicilere unutulmaz bir gece yaşatmayı amaçlıyorlar. Altı Üstü Bar Sahnesi, İstanbul'un en popüler mekanlarından biridir, bu nedenle, Ali Arıkan ve Gökhan Öz'ün talkshowlarına katılmak sizin için keyifli bir tecrübe olacaktır.

    Lafazans Stand Up ekibinden Gökhan Öz ve Ali Arıkan interaktif talk show ile sizlerle. Sakın geç kalma!

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Altı Üstü Bar

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    İnteraktif Talkshow Biletleri ve Fiyatları

    Ankaraİnteraktif Talkshow Ankara Biletleri

    AdresAltı Üstü Bar
    Sinart
    Organizasyon Sinart
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla