Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İnzivacılar

    100 dakika
    • Tiyatro

    İnzivacılar

    Perde: 2

    Oyun Süresi: 100 Dakika                          

    Hayatlarından kaçmak isteyen beş ayrı kadın... Bu kaçışı ise bir inziva şirketine başvurarak gerçekleştirirler. Ancak beklemedikleri şey, bu inzivada tek başlarına olacakken inziva alanında beş kişilik bir grup olarak kaldıklarını öğrenmeleridir. Birbirini tanımayan bu beş kişilik grubun birbirleri hakkında bildikleri tek şey kendi meslekleridir... Geri kalanları ise inzivada geçirdikleri süre zarfında öğrenecek ve deneyimleyeceklerdir. Bu deneyim sonunda iki seçenekleri kalmıştır… Ya inzivaya devam edeceklerdir ya da geldikleri hayatlarına geri döneceklerdir.

    YAPIM: Şahmaran Yapım

    YAPIMCI: Aykut Burak GÜRSOY

    YAZAN & YÖNETEN: Ali Can KARAGÜLMEZ

    REJİ ASİSTANI: İbrahim ÇANAKÇI

    OYUNCULAR: Bengü GEÇİM

    Çisil ERTÜRK

    Deniz UZUN

    Gizem Şükran ALTINGÖVDE

    Nazlı Ceren KAMACIOĞLU

    IŞIK TASARIM: Aykut Burak GÜRSOY

    AFİŞ TASARIM: İlknur ÇAY

    MÜZİK: İbrahim ÇANAKÇI

    SESLENDİRMEN: Ceylan ALTINÖZ

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü