Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İrisi ile Yarısı - Sevgi Ormanı

    45 dakika
    • Tiyatro
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    İrisi ile Yarısı - Sevgi Ormanı

    Oyun Süresi \ Perde: 45 Dk - Tek perde

    Yaş: 3 Yaş ve üzeri

    Tür: Müzikli & Danslı Çocuk Oyunu

    İrisi ile Yarısı bir orman gezmesine çıkarler ve çıktıkları yolda karşılaştıkları çiçeklere, hayvanlara ve çevreye nasıl davranacaklarını öğrenirler. Arkadaş olmayı ve insanlar arasındaki davranış temellerini öğrenim aşamaları gösterilmektedir.

    Yazar: Turgay Yıldız

    Yönetmen: Oğulcan DİNÇ

    Oyuncular: Mert Yaran - Çağla Tunç - Oğulcan Dinç

    Ses Ve Işık: İzzet Yaran

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü