Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İşgüzar Bir Tekerrür - Sömestr Kampanyası

    70 dakika
    • Tiyatro

    İşgüzar Bir Tekerrür

    Yaş sınırı: 13+

    İşgüzar Bir Tekerrür, bir felaketin yaşandığı bir toplumda, odağına bireyin, sade vatandaşın hayatını alan bir oyun. Felaket kapımızı çaldığında, hepimizi birer potansiyel kurbana indirgediğinde, şöyle ya da böyle yönetilen bir toplumda, yaşamak, çalışmak isteyen, hatta sanat yapmaya cüret eden bireyin hayatında neler olur? Bu kişi çıkmazlarını kime ve nasıl dile getirir, hangi çarelerin peşine düşer? İşgüzar Bir Tekerrür, bu soruların yanıtlarını teatral metinlerde arayan bir oyun. Salgın döneminde, kapalı kalmış bir tiyatroda tanışan bir kadın ve bir erkek, oyunun her bölümünde farklı bir metni canlandırırlar ve tiyatronun, özellikle de komedinin iyileştirici gücünü izleyici ile paylaşırlar. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü