Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Işıltılı Haşerat

    Işıltılı Haşerat

    Yüzüncüyıl Mahallesi, Profesör Doktor Erdal İnönü Caddesi, Özlüce Park AVM, No:25 Kat:2 16120 NİLÜFER/BURSA 17 Şubat Cuma - 25 Şubat 2023 Cumartesi
    80 dakika
    • Komedi
    • Tiyatro

    Işıltılı Haşerat

    Tür: Komedi
    Yaş Sınırı: 7+ 
    Süre: 80 dk.

    Bebek bekleyen bir çift, ayaklarına gelen bedava ev sahibi olma fırsatını kaçırmak istemez. Ancak evlerinin istedikleri gibi lüks ve ışıl ışıl olması için sadece para yeterli olmayacaktır. Belki de vicdanlarına dahi ağır gelebilecek şeyler yapmaları da gerekecektir.

    Oyunun Yazarı: Philip Ridley 
    Oynayanlar: Ahmet Çökmez, Ebru Gülerarslan Serin, Selen Seval

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Bursa - Ekim Sanat Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Işıltılı Haşerat Biletleri ve Fiyatları

    BursaIşıltılı Haşerat Bursa Biletleri

    AdresEkim Sanat Sahnesi
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresEkim Sanat Sahnesi
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresEkim Sanat Sahnesi
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresEkim Sanat Sahnesi
    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü