Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    İşimiz Var / Kanal164 İnteraktif Tiyatro Gösteri

    90 dakika
    • Komedi

    İşimiz Var / Kanal164  İnteraktif Tiyatro Gösteri

    Süre: 90 Dk.
    Yaş: 10+

    Mali krize giren KANAL 164 zor günler geçirmektedir ve  bu yetmiyormuş gibi kanalın sahibi alacaklılardan kaçtığı için kendisine ulaşılamamaktadır. Kanalda çalışanların 4'ü (Bekir, Nezaket, Kara ve Hayri) hariç hepsi işi bırakıp gitmiş. Hem kanalı hem de kendilerini ayakta tutmaya çalışan Bekir, tüm yayın içeriğini diğer arkadaşları ile devam ettirmeye çalışır ve para kazanmak için yaptığı bir programa kimden ne koparabilirse ücret karşılığı konuk almak istemiştir. Aldığı konuk kendisini meşhur etmek için kanal, kanal gezen yaşam analisti olduğunu iddia eden Hulusi’nin ta kendisidir.

    Hulusi yaşam analisti olduğunu iddia eder ve bunun doğru olduğunu ispatlamak için seyirciyi kullanır. Seyirci, Bekir ve Hulusi müzik eşliğinde eğlenceli bir şekilde sahnede gösteri yaparlar.

    Oyuncular: Bekir Erdem Öz, Selçuk Çakmaktaş, Tuğba Aydın, Adilhan Güneş ve Hayri Soyoğlu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu