Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İsmail Nuri Stand Up Gecesi

    İstanbul - Yota Sahne Beyoğlu İstiklal caddesi Atıf Yılmaz sokak (Ağa Camii sokağı) 16/2 Beyoğlu/İstanbul 28 Haziran Salı - 29 Haziran 2022 Çarşamba
    • Stand up

    İsmail Nuri Stand Up Gecesi 

    Yeni hazırladığı şovuyla farklı şehirlerde gösteriler yapan  İsmail Nuri, muhteşem bir stand up gecesiyle karşınızda...Beyoğlu Stand Up'ın komik ismi İSMAİL NURİ, gösteriye farklı komedyenleri de dahil ederek seyirciye zengin bir içerik sunuyor.
    Birbirinden komik isimlerin yer aldığı gösteri sürprizlere açık. Gülmeyi, eğlenmeyi seviyorsanız bu gece tam size göre...
     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Yota Sahne Beyoğlu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü