Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

-

İstibdat Kumpanyası

Ankara - Batıkent Meydan Avm -Sinan Bengier Tiyatro Salonu 3 ve salon daha 05 Şubat Cumartesi - 24 Şubat 2022 Perşembe
140 dakika
  • Tiyatro

İstibdat Kumpanyası

Yaş Sınırı: 13+

2 Perde Komedi -  140 dk

Osmanlı döneminde geçen oyunda Padişahı tahttan indirme planı yapan Şeref Paşa halkı galeyana getirmek için tiyatroyu kullanmak ister bu yüzden Fransa’dan yarı Fransız yarı Türk Samuel efendiyi getirterek, Edmond Rostand’ın Cyrano de Bergerac adlı oyununu sahnelenmesini ister, Tabi bu oyunun sahnelenmesi için oyunculara da ihtiyaç vardır. Tiyatroların yakıldığı, oyuncuların sürgün edildiği bir dönemde oyuncu bulmak da tabii ki çok zordur. Şeref paşa bunun için yardımcısı Sefer beyi görevlendirir. Sefer bey ise ancak Recai efendinin topluluğunu bulabilir. Provalar başladıktan sonra artık seyirci için sürprizlerde başlamış olur.

 

Yapım:                          Perde Sanat Tiyatrosu

Yazan:                           Uğur Saatçi

Yönetmen:                    Caner Karadağ

Yönetmen Yardımcısı: İbrahim Sevinç

Asistan:                         Ayşe Ünlü

Ses - Işık:                      Nefise Bayrak,  Yağız Çoşkun

Dekor:                           Engin Güler

Kostüm:                        Hatice Yiğit

Afiş Tasarım:               Tamer Akçay

Sahne Amiri:               Volkan Özbay

Sahne Fotoğrafları:    Stage Collective  (Mehmet İzdeş, Ali Ulvi Baycan)

Oyuncular

Ayşe Ünlü,  Beyza İlayda Gök ,  Caner Karadağ,  Engin Güler,  Emine Erçin,  Erdeniz Altın,  Gürol Salman,  Gökalp Emre Ayalp,  İbrahim Sevinç, Merve Parlak,  Umut Görkem Demir,  Volkan Özbay

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - Batıkent Meydan Avm -Sinan Bengier Tiyatro Salonu
Ankara - Devlet Tiyatroları Şinasi Sahnesi
Ankara - Ankara Yılmaz Güney Sahnesi
Ankara - Fade Sahne

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü