Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İstifra Çıkrıkçılar Yokuşu

    • Tiyatro

    İstifra Çıkrıkçılar Yokuşu

    Ellerimiz dizlerimizde, başımız önde, sürekli sayıklıyoruz…

    Çünkü “hiçbir şey belli değil, hiçbir yer belli değil ve hiçbir şey yok”. Birileri sürekli göz kırpıyor, gülümsüyor, bağırıyor, çağırıyor, diretiyor…

    Bankalar durmuyor, fiyatlar çıldırıyor-çıldırtıyor, tek taş yüzükler hep parlıyor! Herkes koşuşturuyor ama hiç kimse, hiçbir şey durmuyor…

    Çıkrıkçılar yokuşunda bir adam nefes nefese Yetişemediğinden, yetemediğinden durmaksızın koşuyor! Ama yetinemediğinden değil!

    Sadece kendine küçücük bir nefes ararken Sadece kendi kendine gülümseyebilmek için Çok yüksek ama çok yüksek bir yer olsun istiyor.

    Dolar?

    Kaç oldu?

    Yazan: Turgay Korkmaz

    Yönetmen: Serkan Üstüner

    Oynayan: Murat Eken

    Işık Tasarım: Alev Topal

    Kostüm Tasarım: Cansın Asarlı

    Ses Tasarım: Anıl Balkan

    Oyun ve Prova Fotoğrafları: Emre Yunusoğlu

    Dekor Uygulama: Metin Gümüşoğlu

    Afiş Tasarım1: Emre Yunusoğlu

    Afiş Tasarım1: Ethem Onur Bilgiç

    Tanıtım Filmi: Özgürcan Uzunyaşa

    Asistanlar: Doruk Öztürk

    Teknik Sorumlu: Ammar Özçelik

    Boa Ekip: Utku Erkovan, Kemal Tosun

    Yapım Koordinatörü: Cansın Asarlı

    Yapımcı: Gökhan Gürün

    Sanat Yönetmeni: Aytekin Atabey

    Yapım: Kadıköy Boa Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü