Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İzcilerin Maceraları

    50 dakika
    • Çocuk Oyunu

    İzcilerin Maceraları

    Yaş grubu: 4-11

    Petek ve Çiçek birbirleri ile anlaşamayan sınıf arkadaşıdır.Bir hafta sonu öğretmenleri ile birlikte ormana İzcilik kampına giderler.Aynı çadırda kalacak olan bu iki arkadaş çadırlarını kurmak için iş bölümü ve yardımlaşmak zorundadırlar.Ancak işgüzar Çiçek. iş bölümünden kaçmaya çalışır Petek ise arkadaşına yardımlaşmanın önemini anlatırken bir sandık bulur.Çiçek, sandığın içinde ne olduğunu anlamaya çalışırken kısa yoldan zengin olmanın hayalini kurar.Sandığın içinden çıkan şey Petek ve Çiçek‘i son derece şaşırtır ve Öğretmenlerinin onlar için hazırladığı küçük oyunu öğrenince boş hayaller kurmanın,emek harcamadan kolay yoldan bir şeyler kazanmanın doğru bir davranış olmadığının farkına varırlar.

    Verdiği Mesaj: Doğa sevgisi,arkadaşlık,yardımlaşma ve işbölümünün önemi,çalışmadan ,emek
    olmadan hiçbir şey kazanmanın kalıcı ve doğru bir davranış olmadığının vurgulanması
     

    Yazan: Aysun Aru
    Yöneten: Merve Yerlikaya
    Oyuncular: Aysun Aru – Merve Yerlikaya – Mehtap Şentürk – Sedat Güler - Mehmet Burak Yerlikaya

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü