Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Jean – Paul Marat

    • Tiyatro

    Jean – Paul Marat

    60 dakika / Tek perde

    Yaş Sınırı: 15+

    “1793 senesinin…

    13 Temmuz Cumartesi günü…

    Fransız ulusuna…

    Ölüm.”

    Peter Weiss'ın "Jean-Paul Marat'nın Takip Edilip Öldürülmesinin, Charenton Akıl Hastanesi'nde Marquis De Sade Yönetiminde Hastalar Tarafından Canlandırılması" isimli oyunundan uyarlanan "Jean-Paul Marat", tek kişilik müzikli bir performans.

    Oyunun öyküsü, Fransız devriminin radikal önderlerinden Jean-Paul Marat’nın küvetinde bıçaklanarak öldürülmesinin canlandırılmasıdır. Bu canlandırma sayesinde iki müthiş tarihsel karakter olan Jean-Paul Marat ile Marquis de Sade’ın karşılaşmalarına tanık oluruz.

    En İyi Küçük Salon Kadın Oyuncu – 6. Ekin Yazın Dostları Tiyatro Ödülleri 2018

    Tek Kişilik Prodüksiyon Ödülü - 17. Direklerarası Seyirci Ödülleri (Ege) 2017

    En İyi Kadın Oyuncu Ödülü - Bostanlı Rotary Kulübü Tiyatro Ödülleri 2017

    Oynayan: Ayşegül ERKUTAY

    Besteler: Barbaros GÖKSAN, Gökay KAÇANOĞLU, Ozan GÖKMEN, Sinan GÖKSAN

    Müzik Kayıt: Sedat Utku GÜCOĞLU, Gökay KAÇANOĞLU

    Müzik Kumanda: Ecem GÜMÜŞSU

    Dekor ve Kostüm Tasarım: Ali ALTUNSOY

    Afiş ve Grafik Tasarım: Ege GENÇKAN

    Fotoğraf: Murat DÜRÜM

    Afiş Fotoğrafı: Güral CABA

    Koordinatör: Ecem GÜMÜŞSU

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü