Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Juliette Ya Da Yeni Çıkan Şarkılar - Ankara Tiyatro Festivali

    50 dakika
    • Dram

    Juliette Ya Da Yeni Çıkan Şarkılar - Ankara Tiyatro Festivali

    Grup Adı: Bolu Bölge Tiyatrosu

    Oyunun Türü: Dram

    Perde: Tek Perde- 50 Dakika

    Beşiktaş’ta bir odada geçen oyunda Romeo ve Juliette oyunundaki Juliette rolü için hazırlık yapan genç kızın rolün kime verileceğine dair bekleyişi ve bu bekleyiş sırasında yaşadığı kaygılar izleyiciye aktarılır. Oyunda yer alan çatışmalar, rolü bekleyen genç kızın bu zaman zarfı içerisinde yaşadığı içsel bunalımların oluşturduğu çatışmalardır. Oyundaki bu tek kişi 2 kişi olarak yorumlanmış geçmiş ve gelecek arasında aynı kişinin rolü alamamış olsaydı neler olurdu üzerinden çalışılmıştır.

    Yazar- Yönetmen: Necati Cumalı- Onur Yamak

    Oyuncular: Ayşe Keşir, Esra Nur Çetinkaya

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü