Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kaç Baba Kaç'

    • Tiyatro

    Kaç Baba Kaç

    200 nörologa konuşma yapmaya hazırlanan Dr David Morgan’ın hayatının bu önemli gününde beklenmedik bir misafirin gelmesi içinden çıkılması zor olayların başlangıcı olur. Üstelik bu misafirin bir de sürprizi vardır. Bu önemli gün David için hiç kolay geçmeyecektir. Dünyaca ünlü komedi yazarı Ray Cooney’in ustalık eseri Kaç Baba Kaç düşmeyen temposu ile seyircilere kahkaha dolu dakikalar yaşatacak.

    Yazan: Ray Cooney
    Çeviren: Haldun DORMEN – Kemal UZUN
    Yöneten: Mahmut ÜNVER
    Dekor Tasarım ve Uygulama: Esat Akıncı
    Oyuncular: Umut BOZ, Gülsen ERTEM KILIÇOĞLU, Sami HAMUTOĞLU, Yasemin MAHANOĞLU, Gökmen ŞAMAN, Taç İPEKÇİOĞLU, Veysel EKMEN, Alev ÜRKMEZ, Taner GÜZEL, Serhat CANBOLAT, Ertuğrul YÜKSEL
    Yapım: Ortak Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü