Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kaç Baba Kaç-

    110 dakika
    • Komedi

    Kaç Baba Kaç

    Süre : 2 Perde, 1 Saat 50 Dk.

    Ray Cooney’in ustalık eseri “KAÇ BABA KAÇ” Haldun Dormen’in çevirisi ile seyirciyle buluşuyor!

    Londra'da kariyerinizin en önemli konuşmasını yapmak üzereyken ve Rektör olma şansı kapınızı çaldığı an, yıllar önce yaptığınız küçük bir kaçamak 18 yaşında bir oğlan çocuk olarak karşınıza çıkarsa, üstelik sarhoş ve ehliyetsiz araba kullandığı için peşinde polis memuru varsa,  bunu herkesten özellikle de karınızdan saklamaya çalışırsanız, en yakın arkadaşınızdan yardım isteyip onun da başını belaya sorarsanız, üstelik bu da yetmez gibi doktorları, hemşireleri ve hastaları işin içine sokmadan idare edemeyip onları da bu arapsaçına dönüşmüş durumun ortasına atarsanız, başınıza neler gelebilir hiç düşündünüz mü ?

    Yazan: Ray COONEY
    Çeviren: Haldun DORMEN
    Yöneten: Bora ÖZKULA

    OYUNCULAR
    Dr. David Morgan: Emre YAŞA 
    Dr. Ted Bonney: Eray SOYKAN
    Rosemarry Morgan: Deniz GENİŞ
    Başhemşire: Eda ÇELİK
    Genç Hemşire / Anne: Canan GÖKBALKAN
    Bill Lesley: Şafak TAŞÇI
    Jane Tate: Bilge Eylem ÖZGÜR
    Leslie: Furkan YILDIRIM
    Dr. Mike Williams: Mert Can AKGÜL
    Komiser: Mete KARPUZOĞLU
    Rektör: Aslı ÖCAL

    Yönetmen Yardımcısı: Emre YAŞA
    Dekor: Ufuk DURMAZ
    Dekor Sorumlusu: Fatih Burak HELVAYİYEN
    Işık Kumanda: Rengim Beliz KOCATÜRK 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü