Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kadınlık Bizde Kalsın

    29 Ocak Pazar - 08 Mart 2023 Çarşamba
    • Komedi

    Kadınlık Bizde Kalsın

    Etkinlik Süresi:
    1 Saat 20 Dk. 

    Yılmaz Erdoğan'ın kaleminden Adem ile Havva'dan başlayıp, Fatih'le devam eden ve günümüz yüzyılındaki unutulmuş kadınlara selam veren "Kadınlık Bizde Kalsın"  yeniden sahnelerde, 90 dakika kesintisiz komedi sizlerle...

    Yazar : Yılmaz Erdoğan
    Yönetmen : Esma Kalın
    Genel Sanat Yönetmeni: Sema Küllü
    Yapım : Curcuna Tiyatro
    Oyuncular
    Elif Yağmur 
    Osman Geyik
    Çiçek Durmuş
    Arif Altıntel
    Besime Şimşek
    Soner Ali Özçelik
    İdil Alpar
    Ali Kuruçay

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Diyarbakır - Diyarbakır Sezai Karakoç Kongre ve Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Kadınlık Bizde Kalsın Biletleri ve Fiyatları

    DiyarbakırKadınlık Bizde Kalsın Diyarbakır Biletleri

    70,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü