Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kanlı Nigar

    120 dakika
    • Tiyatro

    Kanlı Nigar

    Yaş Sınırı : 13+

    Kanlı Nigar, Sadık Şendil’in kaleme aldığı iki perdelik acıklı bir komedidir. Osmanlı döneminde geçer. Aksaray'daki yangında evini kaybeden Nigar, kızları ile birlikte İstanbul’un namuslu bir mahallesine gelir. Namı herkesçe bilinen, doğru basmaz Çil Horozun kızı Cihanyandı Kanlı Nigar, mahallenin sakası Abdi'yi kandırarak, Karanfilzade Agah Efendi'nin kiralık konağına yerleşir. Henüz on üç yaşındayken, konağın sahibi tarafından tecavüze uğramıştır. Bir taraftan Nigar’ın haberini alan mahalleli ayağa kalkar, bir taraftan da diğerleri alacakları için bir bir kapısına dayanır. Nigar, türlü oyunlarıyla herkesi kandırır ve yıllar sonra Agah Efendi'den de intikamını alır.

    Yazan: Sadık Şendil

    Yöneten: Rüçhan Gürel

    Dekor - Kostüm Tasarımı: Meliha Eda Bayburtlu

    Müzik: Cem İdiz

    Koreografi: Barbaros Ünlü

    Işık Tasarımı: Önder Faruk Buldu

    Afiş Tasarımı: Murteza Albayrak

    Yönetmen Yardımcısı: Berna Özcan

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü