Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Kapalı Gişe

    Kapalı Gişe

    • Komedi
    • Doğaçlama

    Kapalı Gişe

    İnteraktif Doğaçlama Komedi

    Yaş Sınırı: 12+
    Süre: 75 Dk. - Tek Perde

    "Kapalı Gişe" bir doğaçlama tiyatro gösterisidir. Oyuncular seyircilerden aldıkları yönelimler ile her birinin kendi içinde kuralları olan oyunları oynarlar.
     

    Moderatör: Esin Kartaloğlu Açıl
    Oynayanlar:
    Taylan Eğen
    Pınar Erdoğan
    Orkun Gürses
    İzlem Gizem Ayvaz Gürses
    Kerem Dalarslan
    Tuğbanur Yücel
    Işık ve Ses Kumanda: Doğa Avcı
    Afiş Fotoğrafı: Taylan Eğen

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu