Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kapının Ardında

    • Tiyatro

    Kapının Ardında

    Şubat Tiyatro Yapım / Nsahne

    Siz hiçbir insanın kendisiyle hır gürüne şahit oldunuz mu?

    İşte kapının ardında, tam da bunu gözler önüne seriyor. Bir kadının tüm savunmalarına, günlük yaşamın ona yüklediği gelgitlere, eskide kalmış anılarında biriktirdiklerine ve umut doğuracak yaşantısına farklı pencerelerden bakışlara yer veriyor.

    Bir kadın hayata karşı tüm gardını almışken karşısında beliren bir erkek ile bu sorgulamalara yanıt arıyor. Olaylar başladı-bitti derken tekrar başlayan bir süreçle karşılıklı hır gür, çatışmalar, yönelimler gerilimlerin gölgesinde umut vadeden bol bol gülme ve kahkaha ortamında bazen de bir gözyaşının akamama halinde ironik bir şekilde dillendirip seyircinin gözü önüne seriyor.

    O zaman ne duruyoruz? Ve perde…

    Yazan-Yöneten: Mehmet HARUN

    Genel Sanat Yönetmeni: Selim KALIÇ

    Oyuncular: Güliz OVALI- Mehmet HARUN

    Sahne & Kostüm Tasarım: Yeşim TÜRKGELDİ

    Işık-Efekt Uygulama & Koreografi: Nsahne Atölye

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü