Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Kaplumbağa ile Tavşan

    50 dakika
    • Çocuk Oyunu

    Kaplumbağa ile Tavşan

    Süre : 50 dk.

    Bir zamanlar uzak diyarlarda koskocaman bir orman varmış. Bu ormanda tüm hayvanlar mutluluk içinde yaşarmış. Bu mutluluğun sebebi tüm hayvanların görevlerini yerine getirmesi ve birbirlerine karşı çok kibar olmasıymış. Ormanda yine kuşların cıvıldadığı, güneşin gülümsediği, ağaçların rüzgarla dans ettiği bir gün Kaplumbağa ile Tavşan bir iddiaya tutuşmuşlar. Maymun, sincap, kurt ve bilge ağaç da tüm olan bitene şahit olmuşlar. Hikayenin devamı siz minik dostlar ile sahnede devam edecek. Bu hikayede bol bol spor yapılıp, sağlıklı beslenme ve dostluk öğretilecek. Bu arada, ormanda ki hayvan dostlarımız sizlerle şarkı da söyleyecek . Öyleyse kimin kazandığını merak eden tüm minikleri bekliyor orman sakinleri.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü