Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Karagöz ile Eşi

    1713 sokak no:38 (tiyatro sokağı), Karşıyaka/İzmir 6 Nisan 2023 Perşembe
    40 dakika
    • Çocuk Oyunu

    KARAGÖZ İLE EŞİ

    ÖNEMLİ UYARI; Oyun Başlama Saatinden Sonra Salona İzleyici Alınmamaktadır.

    ÖNEMLİ UYARI ; Salona Velisiz Çocuk Alınamamaktadır. Çocuk Sayısı ve yaşı ne olursa olsun en az 1 Veli Salonda olmalıdır.

    Yaş Sınırı: 3 ile 10 yaş aralıpı için uygundur.

    Çocuklar için hazırlanmış komedi orta oyunudur. Karagöz’ün hanımı Sadem Sultan Karagöz'ün davranışlarından çok şikayetçidir. Bu yüzden   Karagöz’e kibarlığı, hoşgörüyü ve yardımlaşmayı öğretmeyi amaç eder. Karagöz'ün yanlış anlamalarıyla birlikte zor durama düşen Sadem Sultan Karagöz’e misafirperverliği, kaba davranmamayı, yalan söylememeyi öğretir. İnteraktif ve Doğaçlamaya da açık olan oyunumuz, orta oyun kültürümüzü de barındırmaktadır.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Boyoz Akademi Sanat Merkezi -Büyük Salon (Salon 2)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Karagöz ile Eşi Biletleri ve Fiyatları

    İzmirKaragöz ile Eşi İzmir Biletleri

    Organizasyon Boyoz Akademi Sanat Merkezi
    45,00 TL'den başlayan fiyatlarla