Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Karagöz Öğreniyor

    • Tiyatro

    Karagöz Öğreniyor

    Geleneksel Türk Tiyatrosunun Mihenk Taşlarından Karagöz & Hacivat hayal perdesinde başlayan maceralarına tiyatro sahnesinde devam ediyorlar.
    Cahilliği dillere destan Karagöz, dilbaz ve çevik zekalı Hacivat ile baş edebilecek mi? Bilgili ve kültürlü Hacivat, gözü kara Karagöz'ü cahil yapan alışkanlıklarından vazgeçirebilecek mi?
    Ebeveynler için eğlenceli; çocuklar için ise; eğlenceli ve bir o kadar da öğretici interaktif canlı performans oyunumuz 50 dakikadır.
    Yüzlerce yıldır kuşaktan kuşağa aktardığımız, Ramazanlarımızın vazgeçilmezlerinden olan Karagöz & Hacivat oyunumuza tüm çocuklarımızı bekliyoruz...

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü