Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Karagöz Sağlıkçı

    • Gölge Oyunu

    Karagöz Sağlıkçı

    Ali Nihat YAVŞAN’ın sunduğu KARAGÖZ SAĞLIKÇI geleneksel gölge oyunumuzu, her yaşa, özellikle de çocuklara tanıtmak ve sevdirmek üzere hazırlanmış bir oyun.

    Hacivat ağzı maskeyle kapalı olarak sahneye girer. Karagöz’ün evinin önüne gelir ve onu çağırır. Karagöz önce pencerede belirir, ardından aşağıya iner. Maskesi yoktur. Hacivat uzaklaşır, uzaktan konuşur. Salgından, karantinadan, hijyen ve temizlik kurallarından konuşurlar.

    Karagöz’ün her zamanki gibi, işe gereksinimi vardır. Hacivat onun hijyen ve temizlik kurallarını çevresine anlatma işi yapabileceğini ama öncelikle kendisinin bu kurallara uymasını, maske takmasını rica eder.

    Karagöz maskeli olarak, herkese hijyen ve temizlik kurallarını anlatmaya çalışır.

    YAZAN ve YÖNETEN : Ali Nihat YAVŞAN

    ÇEVRE TASARIM : Figen ÇAKMAKOĞLU

    KOSTÜM TASARIM : Güneş ÇAKMAKOĞLU

    OYNAYANLAR

    Usta : Hayali Ali Nihat

    Çırak: Gülşah ÇAKMAKOĞLU

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü