Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Karanlıkta Komedi

    Kordonboyu, Uygar Sk. No:1, 34860 Kartal/İstanbul 27 Şubat 2023 Pazartesi
    90 dakika
    • Komedi

    Karanlıkta Komedi

    Tek Perde

    Yaş Sınırı: 13+

    1960'lar Londra'sının çalkantılı günlerinde geçen, son derece basit bir düşünce üzerine kurulmuş, sofistike çok esprili, gürültülü patırtılı bir farstır. Karanlıkta Komedi, ışıkların sönmesi ile birlikte karanlıkta el yordamı ile dolanan karakterler arasında geçen, ama bu kör dövüşünün ışık altında seyirciye sunulması düşüncesiyle yazılmış, Peter Schaffer’in kaleminden çıkmış en modern komedilerden biridir.

    Heykeltıraş Brindsley, Carol ile nişanlanmıştır ve Carol'un eski kafalı albay ağabeyini etkilemek istemektedir. Ama hem Carol'un abisinin, hem de heykelleri satın almak üzere bir milyarderin geleceği gece sigortalar atar. Brindsley' in eski kız arkadaşı Clea gelerek, göz gözü görmeyen dairede kendisini gizler. Carol, nişanlısı Brindsley'in elini karanlıkta diğerlerinden ayıramaz. Oysa, Brindsley'in antika satıcısı eş cinsel komşusu ve Clea, Brindsley'i hemen tanırlar. Aşkın gözü kör olabilir, ama duygularının olduğu yadsınamaz. Üstelik bu duyguları gizlemek ve başka türlü davranmak da çok zordur.

    Karanlıkta Komedi, çok eğlenceli komedilerden birisi olduğu gibi, içinden çıktığı toplumsal yaşama karşı da bağlılığını yansımayan bir oyun.

     

    Oyunun Kadrosu:

    Brindsley Miller: Mustafa Emre Özgen
    Carol Melkett: Çağla Kahveci Koç
    Bayan Furnival: Yeşim Solak
    Albay Melkett: İbrahim Gökhan Zengin
    Harold Gorringe: Orçun Doğuç
    Franz Schuppanzigh: Habip Murat Telacıoğlu
    Clea: Nadide Kutlu
    Georg Bamberger: Solkan Tunç

     

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Kartal Sanat Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Karanlıkta Komedi Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluKaranlıkta Komedi İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresKartal Sanat Tiyatrosu
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü