Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Karlar Ülkesi 2 Mavi Şato

    • Çocuk Oyunu

    Karlar Ülkesi 2 Mavi Şato

    Oyunun amacı; Çocukların spora ve sağlıklı yaşama ilgisini arttırmak, sosyal duyarlılıklarını arttırmak, hayal güçlerini zenginleştirmek, insanlar hakkında kötü düşünülmesinin yanlış olduğunu, öfkeden uzak durulması gerektiğini anlatmak ve sevgi ile her şeyin üstesinden gelinebileceğini anlatmaktır…
    Sevgili Seyircilerimiz,
    Bizi izleyecek olan seyircilerimizin hatıralarında yer edinebilmek, yüzlerinde ki tebessümün sebebi olabilmek, doğa dostu olmalarında yardımcı olmak adına sahnede gösterdiğimiz çabadan dolayı onur ve gurur duymaktayız. 
    -Değirmen Yapım 

    Oyuncular: Bilge Topal - Can Yücel- Şimal Derya Antepüzümü- Demircan Güler

    Ses ve Işık Yönetmeni Çelen Genç

    Reji Sude Yücel 

    Uyarlayan ve Yöneten Can Yücel 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü